KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13093324

nr 1309 3324

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Akvarell, Fartyg. Signerad, daterad -66. Motivet: 21x22 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:46:46

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner